Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Vreau sa fiu SGM(va rog frumos sa cititi)

In jos

Vreau sa fiu SGM(va rog frumos sa cititi) Empty Vreau sa fiu SGM(va rog frumos sa cititi)

Mesaj  alecso Dum Iul 04, 2010 7:59 pm

salutare tututor!Ma cheama Teodor Alex am 14 ani si sunt din Bacau.Sunt un baiat modest,serios si harnic.Am experienta in metin2 de 1 an si 6 luni pe metin2.ro(lv maxim 42 razboinic corp cavaleresc cu cal armat si alte obiecte bune).M-am lasat de serverul romanesc deoarece trebuia sa dau bani si mult timp pretios ca sa am lvl mare.Dupa aceea am descoperit un server privat romanesc metin2gx si m-am facut shaman healer si in cateva zile am facut lvl 78.Am continuat sa joc si sa imi imbunatatesc itemurile dupa aceea.Dupa 1 luna,serverul s-a restartat si a trebuit sa incep de la inceput cu un ninja lama care l-am facut lvl 70.Datorita lagului imens si ca nu puteai sa intri foarte des pe server si daca intrai stateai maxim 5 minute si ieseai,m-am lasat de acest server si pt ca prin donatii Gm nu faceau nimic.Am mai jucat intre timp si pe alte servere oficiale si private.Azi am gasit acest server si am vazut ca ownerul Razvan cauta Gm.Sperand ca o sa fiu si eu va rog frumos sa ma votati.O sa va ajut cu ce pot .In timpul saptamanii stau 5 ore cel putin la pc si in week-end 8 .Stiu comenzile de Gm si o sa ajut cu ce pot acest server sa devina unul frumos si popular.Multumesc!

alecso

Mesaje : 5
Data de înscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum